Astekbet

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Sağlam Bankacılık İşlemleri İçin Astekbet

astekbet güvenilir bonus

Astekbet ödeme sistemi, oyuncunun MasterCard’dan Visa’ya kadar herhangi bir bankacılık seçeneğini kullanmasına izin verir. Papara sistemini kullanarak oturum açmak istiyorsanız sorun değil. Kaynak üzerindeki tüm veri aktarımı korunur ve kullanımı güvenlidir. Sayfadaki olası para yatırma yöntemleri EcoPayz, EcoCard, Jeton Cüzdan, AstroPay, QR Kod ve Hızlı QR üzerinden de yapılmaktadır. Astekbet para yatırma yöntemlerini, sitenin en güvenilir alanlarından biri olarak görebilirsiniz.

Sağlam Ödeme Yolları

astekbet mobil bonusları

Minimum Astekbet para çekme değeri 100 TL ve en fazla 10.000 TL olarak belirlendi. Bu sitenin geri çekilme yöntemlerinin çoğu anlıktır, ancak bazen beş güne kadar sürebilir. Site, oyuncunun verilerinin güvenliğinden emin olabilmesi için Güvenli Yuva Katmanı kullanır. Geliştiriciler her ay bu casino ödeme sistemlerini test ediyor, bu nedenle paranız ve zamanınız için endişelenmeyin.

Astekbet tarafından verilen bu hizmet, günün her saati yapılabilir. Dilediğiniz uygulamadan para çekme talebi verdikten sonra 2 ile 4 iş günü içerisinde işlem tamamlanmaktadır. Site, bütün havale işlemleri için ücret talebinde bulunmamaktadır.